Rezydencje i domy na sprzedaż - Grecja Hersonissos rezydenję sprzedamy - Hersonissos '; oferta nr: 4614   

Numer oferty: 4614 

Cena: 2,000,000  EUR

Powierzchnia: 420 m2

Cena za metr: 4,762 EUR/m2

 

Lokalizacja:

Miasto: Hersonissos 

Okolica: Morze Śródziemne, plaża  

 

Dodatkowe informacje:

Powierzchnia działki: 5,700 

Materiał budowlany: kamień 

Rok budowy: 2,011 

Stan budynku: bardzo dobry 

Liczba pokoi:

Liczba kondygnacji:

Typ zabudowy: wolnostojąca 

Kuchnia: półotwarta 

Łącze internetowe: tak 

Woda: tak 

Ogrzewanie: własne 

Gaz: tak 

Liczba miejsc parkingowych: kilka 

 

Opis:

Oferta specjalna.

Kreta, Hersonissos - rezydencja do sprzedaży. Bardzo dobra inwestycja ze względu na możliwość wynajęcia na bardzo korzystnych warunkach finansowych w sezonie wiosna - jesień.

Lotnisko w odległości 20km.

Rezydencja położona jest na wzgórzu z przepięknym widokiem na morze zarówno z pokoi jak i ogrodu czy z basenu.

Rezydencja zlokalizowana jest na działce o powierzchni ok. 57 arów, na których znajduje się dwukondygnacyjny budynek mieszkalny, o łącznej powierzchni  420 m2 (w tym, w dolnej kondygnacji garaż na dwa samochody).

Budynek ten jest wzniesiony w technologii szkieletowej, ściany wykonane z miejscowego kamienia, ręcznie obrobionego z zewnątrz (elewacja), a od wewnątrz otynkowanego. Daje to efekt naturalnego mikroklimatu wewnątrz.

Budynek wyposażony jest w ogrzewanie (piec olejowy), klimatyzację oraz baterie słoneczne do ogrzewania wody. Przykryty jest dachówką ceramiczną. Klimatyzator, baterie i urządzenia do czyszczenia wody w basenie są zlokalizowane na obrzeżach działki, dyskretnie osłonięte zielenią, całkowicie wyciszone.

Obok budynku mieszkalnego zlokalizowana jest altana wykonana z kamiennych słupów i ściany w której umieszczony jest piec na drewno i piec z rusztem (grill). Przykryta jest konstrukcją drewnianą i dachówką ceramiczną. Ściany otwarte wyposażone są w żaluzje sterowane elektrycznie pozwalające na zamknięcie pomieszczenia. W altanie jest pełna instalacja wodna, elektryczna, TV, Internet.

Obok domu znajduje się wygodny basen o wymiarach 11m/25m, zabezpieczony przed przypadkowym wpadnięciem poziomą roletą sterowaną elektrycznie, z podświetleniem ledowym o zmiennych kolorach. System czyszczenia wody jest całkowicie ekologiczny - ozonowy.

Wokół budynku jest urządzona zieleń z systemem automatycznego podlewania oraz drzewa,  krzewy ozdobne i owocowe.

Posiadłość w całości ogrodzona, częściowo murem kamiennym i częściowo elementami stalowymi, otaczają ją gaje oliwne co zapewnia absolutny spokój. W pobliżu (przy drodze dojazdowej) znajdują się dwie inne rezydencje. Wewnętrzna droga i chodniki z naturalnego kamienia obrobionego ręcznie.

W budynku mieszkalnym znajdują się:

- na pierwszej kondygnacji : garaż, gabinet, hol z kominkiem i aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka, garderoba, pralnia.

- na drugiej kondygnacji : hol, salon, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie każda połączona z łazienką i przestronną garderobą.

Duże okna aluminiowe, oszklone szybami antywłamaniowymi, tłumiącymi ultrafiolet, wyposażone w żaluzje sterowane elektrycznie oraz w siatki przeciw owadom.

Dom wyposażony jest w urządzenia AGD firmy Miele (kuchnia, piekarniki, pralka, suszarka, ekspres do kawy, zmywarka). Zabudowa w łazienkach i kuchni wykonana indywidualnie z korianu.

Pozostałe wyposażenie rezydencji to wyroby znanych włoskich firm meblowych i  oświetleniowych.

Całość urządzona w stylu modern.

Obiekty wyposażone w pełny monitoring wewnątrz i zewnątrz, w systemie pozwalającym na wgląd z każdego miejsca na świecie. Dwa systemy alarmowe zabezpieczają przed ewentualnymi intruzami.
Kontakt :
Ewa Dudkowska, Komercel Nieruchomości Komercyjne 0048 509 214 780.

2,000,000  EUR 4,762 EUR / m2