Kilka zdań o nas

Agencja nieruchomości Komercel ma swoją główną siedzibę w Krakowie. Działa na rynku nieruchomości komercyjnych bez przerwy od 2000 roku. Przez wszystkie lata swojej działalności zdobyła duże doświadczenie i wiedzę o krakowskim i małopolskim rynku nieruchomości.

Głównym celem agencji nieruchomości Komercel jest świadczenie wysokiej jakości usług związanych z obrotem nieruchomościami komercyjnymi, czyli: kamienicami, hotelami, lokalami handlowymi, lokalami gastronomicznymi, lokalami biurowymi, działkami, magazynami, obiektami przemysłowymi oraz apartamentami. Reprezentujemy zarówno kupujących jak i sprzedających oraz wynajmujących i najemców.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą nieruchomości komercyjnych na sprzedaż oraz wynajem na terenie Krakowa i Małopolski.

Zapewniając pełną obsługę procesu inwestycyjnego agencja nieruchomości Komercel współpracuje z posiadającymi wieloletnie doświadczenie kancelariami prawnymi, architektami i firmami remontowo-budowlanymi.

Właścicielom nieruchomości zapewniamy profesjonalną i skuteczną reklamę nieruchomości, pomoc prawną, doradztwo oraz prezentację ich oferty naszym klientom.

Szukaj oferty nr